Gang Wars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wojny gangów
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jak mogę zacząć grać?

Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry

Mistrz Gry


Liczba postów : 191

Jak mogę zacząć grać? Empty
PisanieTemat: Jak mogę zacząć grać?   Jak mogę zacząć grać? Empty18/10/2013, 17:33





Jak mogę zacząć grać?


● Jeśli jesteś nowy w świecie PBF i jeszcze nie przeczytałeś na czym to polega, zapraszam do podkategorii O co tu chodzi? Następnie przeczytaj opis fabuły tutaj, żeby wiedzieć, jak mniej więcej wykreować swoją postać.

● Rejestrując się, jako nick wpisz fikcyjne imię i nazwisko, które będzie posiadała twoja postać. (Jeżeli poprawnie się zarejestrowałeś, ale nie możesz się zalogować, to możliwe, że twoje konto musi zostać aktywowane przez administratora forum. Odczekaj parę dni i zaglądaj tu codziennie. Możliwe, że już będziesz mógł się zalogować)

● Uzupełnij profil
a) Pole Gang możesz uzupełnić dopiero wtedy, gdy twoja postać zostanie przyjęta do zespołu przez szefa gangu.
b) Pole Rodzina wypełniasz, gdy dana osoba wyrazi chęć bycia z tobą spokrewnionym na forum. Jeśli poszukujesz kogoś takiego, odwiedź forum Poszukiwania i załóż tam temat, w którym wyjaśnisz, jakiej postaci poszukujesz. Może akurat ktoś się trafi.

● Stwórz swoją Kartę Postaci (KP), wchodząc tutaj, w kategorii zależnym od płci twojej postaci.  Karta Postaci powinna wyglądać tak – klik. Aby uzyskać taki efekt, kopiujesz kod HTML znajdujący się pod wzorem karty, a następnie wypełniasz go zgodnie z instrukcją podaną w temacie "Jak wypełnić Kartę Postaci?" (Tematy przyklejone w dziale kobiet jak i mężczyzn).

● Dodaj awatar, który przedstawia wygląd twojej postaci (taki sam, jaki podałeś w Karcie Postaci), wchodząc w profil, następnie w zakładkę Emblemat. Wgrywasz zdjęcie z komputera bądź wklejasz link do zdjęcia, które znajduje się w Internecie. Rozmiar zdjęcia powinien wynosić 180 na 250 pikseli. Nie mniej.

● Teraz twoja postać potrzebuje domu, prawda? Wybierz, w którym terenie Las Vegas chciałbyś mieszkać i przejdź do podkategorii Tereny Mieszkalne. Jeśli masz ukończone 18 lat, wybierz sobie budynek oraz mieszkanie, które jest wolne. Jeśli już upodobałeś sobie swój dom, zgłoś się do urzędu miasta, działu mieszkaniowego, podając wszystkie informacje, aby administratorzy mogli wpisać cię tam jako mieszkańca i odblokować temat, żebyś mógł w nim już pisać. Jeśli jesteś niepełnoletni i nie posiadasz prawnych opiekunów, musisz zamieszkać w Domu Dziecka.

● Jeśli nie możesz się odszukać w Las Vegas, zapraszam do Planu Las Vegas, gdzie wszystko masz dokładnie poukładane.

● Za pisanie postów, tworzenie tematów, dodawanie do znajomych oraz wysyłanie wiadomości dostajesz pieniądze, którymi twoja postać może dysponować. Jeśli coś zakupisz, powinieneś to zgłosić tutaj, aby administratorzy mogli odjąć z twojego konta odpowiednią ilość pieniędzy. Tak samo je otrzymujesz. Pamiętaj, że za każdym razem musisz podać powód.

● Przeczytaj Regulamin ogólny oraz Regulamin postaci i ich nie łam. Za każde złamanie zasad zostaniesz upomniany.


Powrót do góry Go down
 
Jak mogę zacząć grać?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Gang Wars :: Sprawy ogólne :: Zaczynamy!-
Skocz do: