Gang Wars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wojny gangów
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Stołówka

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Mistrz Gry

Mistrz Gry


Liczba postów : 191

Stołówka Empty
PisanieTemat: Stołówka   Stołówka Empty13/11/2013, 14:24


Danie na dzisiaj:

♦ zupa pomidorowa
♦ ryż z polewą jagodową
♦ kompot

Powrót do góry Go down
Brooklyn Croc

Brooklyn Croc


Wiek : 28
Skąd : Barstow, California
Liczba postów : 5

Stołówka Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka   Stołówka Empty3/12/2013, 13:48

Byłam tak zamyślona, że nawet nie zauważyłam kiedy znalazłam się w stołówce. Przejechałam wzrokiem po całym pomieszczeniu i podeszłam do wiszącego na ścianie menu. W sumie nie byłam głodna, więc musiałam wymyślić coś aby opiekunowie wypuścili mnie stąd bez zjedzenia czegokolwiek. Niestety miałam na tyle utrudnione zadanie, że oni mieli stolik tuż przy wejściu. Podeszłam do jednej dziewczyny, która chciała wstać, o ile dobrze pamiętam nazywała się Amy, no ale nie to było teraz ważne. W duchu wywróciłam na siebie oczami i delikatnie się do niej uśmiechnęłam.
-Hej widzę, że już zjadłaś dasz mi swój talerz odniosę -zanim cokolwiek odpowiedziała wzięłam go i zostawiłam ją zdziwioną przy stoliku. No co? Jak zobaczą, że odnoszę pusty talerz to pomyślą, że zjadłam. Położyłam naczynie na innych i wyszłam ze stołówki. Tak jak myślałam bez najmniejszego problemu.
Powrót do góry Go down
 
Stołówka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Stołówka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Gang Wars :: Las Vegas :: Winchester :: Dom dziecka-
Skocz do: